איך להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם?

דף הביתהבלוג שלנואיך להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם?איך להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם?
25/07/2021

עוקבים, עוקבים ועוד עוקבים! אולי המילה החמה ביותר בסושיאל מדיה וספציפית באינסטגרם, כל מי שעוסק בניהול עמוד אינסטגרם יודע שבלי עוקבים הפלטפורמה הזו לא שווה הרבה, ולכן כל מנהל סושיאל או מנהלת סושיאל עובדים במרץ על מנת להגדיל את כמות העוקבים באינסטגרם.

כמות עוקבים באינסטגרם גם מאוד מועילה ל מיתוג עסקי כעסק יציב וחזק שיודע לשווק את עצמו.

אבל איך עושים את זה? או! טוב ששאלתם, בדיוק בשביל זה נבחרת הסושיאל שלנו באונליין שמונליין התכנסה וכתבה לכם את המאמר הזה שיעזור לכם לגלות, איך מגדילים כמות עוקבים באינסטגרם.

עיצוב אינסטגרם

בניגוד לניהול עמודי פייסבוק לדוגמא או לרוב עמודי הסושיאל מדיה האחרים, אינסטגרם היא פלטפורמה ויזואלית, ולכן נדרשת השקעה רבה בעיצוב האינסטגרם.

קיימים מעט מאוד עמודי אינסטגרם שהם לא מעוצבים ומאוד מצליחים, העמודים המצליחים ביותר באינסטגרם הם אלו שהשקיעו מחשבה בקו עיצובי אחיד, שעיצוב הפיד שלהם הוא אסתטי ויושב על מבנים קבועים, צורות קבועות וצבעים שולטים.

עסקים רבים משקיעים בעיצוב האינסטגרם כי ההשקעה ללא ספק משתלמת- משתמשי אינסטגרם אוהבים לעקוב אחרי עמודים יפים.

עקביות

כמו בכל הסושיאל מדיה, גם כאן דורשים מכם לפרסם בעקביות: אחת ליום, אחת ליומיים. בגדול אינסטגרם דורשת מכם להראות נוכחות מלאה בפלטפורמה הזו : אחת ליום זה יפה מאוד מבחינת אינסטגרם.

אחת הבעיות של ניהול עמוד אינסטגרם הוא חוסר במינונים - כשאינסטגרם אומרת להראות נוכחות היא לא מתכוונת שתעלו עשרה פוסטים ביום אחד (וההפך, הדבר יכול להסב לכם נזק ולגרום לעוקבים קבועים שלכם שבסך הכל אוהבים את המוצר, להרגיש שאתם חופרים להם ולהוריד לכם עוקב, בקיצור, מתינות).

אם תראו עקביות, אינסטגרם גם ידע לקדם אתכם אורגנית והאלגוריתם שלו יבין שיש לכם מה להציע, ומכאן הדרך סלולה לעוקבים חדשים.

זמנים

באיזה שעה אתם גולשים באינסטגרם? זמני הגלישה של קהל היעד שלכם יכול רק להועיל בניהול עמוד אינסטגרם, ככל שתדעו מתי הקהל שלכם גולל בפיד כך תוכלו לדעת מתי לפרסם פוסטים שיזכו למעורבות רבה יותר, ומעורבות מובילה לעוקבים.

כדי לדעת מתי הזמנים הרלוונטיים אליכם תוכלו להכנס לכלי הכי חשוב שהמציאו לטובת ניהול עמוד אינסטגרם, והוא נקרא Insights.

אינסטגרם אינסייטס בעצם משכלל את כל הנתונים של ניהול עמוד האינסטגרם שלכם - הוא נותן לכם מידע על זהויות העוקבים שלכם, על המיקומים שלהם, על שעות הגלישה שלהם - בתנאי שעברתם את סף 100 העוקבים ושאתם מוגדרים כחשבון עסקי, כך תוכלו למקד את קהל היעד שלכם ולהזמין אותו אליכם בשעה שנוחה לו.

תמונות זה לא מספיק

אינסטגרם לא פראיירית, בתור מי שהתחילה כ סושיאל מדיה שתומכת בתמונות בלבד השנים האחרונות עשו לה רק טוב: לא רק שהיא פיתחה תפקידים מקצועיים חדשים בעולם הדיגיטל כמו מנהל / מנהלת סושיאל ,היא גם הרחיבה את התכנים בה היא תומכת : וידיאו, רילז, סטורי, לייבים ועוד רבים וטובים.

אנחנו לא אומרים שתמונות הן לא טובות - הן פשוט לא מספיקות.

נתון מעניין הוא שסרטון וידיאו (גם הקצר ביותר) מגדיל מעורבות יותר מתמונות. אבל לא רק, לאינסטגרם יש את הדרכים שלה להראות לה שהיא אוהבת את השימוש בכלים שלה - לדוגמא, לייב תמיד יופיע ראשון בשורת הסטורי, דרך הסטיקרים בסטורי של אינסטוש אתם תוכלו להגיע לקהלי יעד רחבים יותר.

שורה תחתונה - תשתמשו בכלים של אינסטגרם בניהול עמוד האינסטגרם שלכם והיא בתמורה תדאג לקדם אתכם ולחשוף אתכם ליותר אנשים.

שיתופי פעולה

חלק גדול מניהול עמוד אינסטגרם הוא גם לקיים את שיתופי הפעולה הנכונים - תיוגים ושיתופים במקומות הנכונים יכולים לחשוף אתכם לקהלים נוספים שלא היו נחשפים אליכם מלכתחילה.

זה בעצם אומר, להשתמש בכח של פרופילים אחרים בסושיאל מדיה על מנת שיכירו אתכם. היום באינסטגרם קיימות המון אופציות לשיתופי פעולה: תיוגים בסטורי ואפשרות לשתף , תיוגים בפוסטים, רילס משותף ואפשרות לשתף כל פוסט לסטורי האישי שלך.

מנהל סושיאל או מנהלת סושיאל טובים ידעו לייצר את שיתופי הפעולה האלו, ומעבר לכך ידעו לעקוב ולהגיב לפרופילים בהם הקהל שלכם גולש.

האשטגים

אמנם אינסטגרם נותנת לנו את האופציה להשתמש ב- 30 האשטגים שונים בכל פוסט פיד, אבל מנהל סושיאל או מנהלת סושיאל שרוצים אפקט חיובי מבחינת הגולשים לא ישתמשו ביותר מתשעה האשטגים בפוסט.

השאטגים יכולים לעשות אפקט הפוך - אם משתמשים בהאשטגים פופולאריים מידי בניהול עמוד האינסטגרם שלכם, מהר מאוד הפוסטים שלכם יקברו תחת פוסטים אחרים - בגלל שאלפי אנשים משתמשים בהאשטאג, אבל אם תשתמשו בהאשטגים לא פופולאריים אז לא תקבלו את החשיפה שאתם מקווים אליה .

אז מה עושים? כשמדובר בניהול עמוד אינסטגרם צעיר, אנחנו ממלצים לאזן בין האשטגים פופולאריים מאוד לבין האשטגים סבירים - העוקבים שלכם ימצאו את דרך האמצע.

לסיכום: כל אחד יכול להיות מנהל סושיאל אבל לא כל אחד יכול להיות מנהל סושיאל שעושה ניסים ונפלאות בעוקבים, ניהול עמוד אינסטגרם דורש חקר מעמיק והכרות עם הכלים של הפלטפורמה הזו שממשיכה להוביל את הסושיאל מדיה ומהווה קרקע פוריה למיתוג עסקי - אם בא לכם פגישות הכרות עם צוות הסושיאל מדיה שלנו, עכשיו זה הזמן לשלוח לנו הודעה.