איפה אפשר לשלב את המיתוג העסקי שלכם?

דף הביתהבלוג שלנואיפה אפשר לשלב את המיתוג העסקי שלכם?איפה אפשר לשלב את המיתוג העסקי שלכם?
01/08/2021

השקעתם במיתוג עסקי - עבדתם עם מעצב גרפי על חבילת המיתוג החלומית שלכם , הצלחתם לייצר מוצר שאתם מבסוטים עליו ונתקעתם עם השאלה: מה עושים עם כל היופי הזה?

ככל הנראה קיבלתם המון סוגים של מוצרים עם המיתוג שלכם, אבל אין לכם ממש מושג איפה אפשר להשתמש במוצרים הללו, בשביל זה אנחנו כאן, בואו לראות איך אתם יכולים להשתמש בתוצר המדהים הזה שנקרא חבילת מיתוג בשביל להפיץ את הזהות החדשה שלכם בדיגיטל.

ה-מקום להשתמש בחבילת המיתוג שלכם, לרוב, כל המיתוג העסקי שהמעצב הגרפי בנה עבורכם יהווה עמוד השדרה העיצובי של אתר האנטרנט העסקי שלכם.

שימוש בחבילת מיתוג באתר האנטרנט העסקי

אם אין לכם אתר אנטרנט עסקי, זה ממש הזמן לבנות אחד - חבל להשקיע כל כך הרבה במיתוג עסקי ולא להציג אותו במלוא הדרו בשטח אנטרנטי שמוקדש רק לכם.

חבילת המיתוג שלכם אמורה להתחבר למוצר הדיגיטלי שלכם (שלרוב יהיה האתר העסקי), ולייצר לה סוג של השלמה. אגב, סביר להניח שמי שיפגוש את המיתוג העסקי שלכם בהמשך הדרך (תכף נפרט) קודם כל יכיר אותו באתר המקור שלכם.

שימוש בחבילת מיתוג בפרסומות ומודעות

חבילת מיתוג בפרסומות ומודעות יכולה לייצב את הזהות העסקית שלכם מול הקהל שלכם בין אם בידיעתו ובין אם לא.

זאת אומרת, מכיוון שפרסומות מציפות את הגולשים בכל פלטפורמה אפשרית , במובן מסוים הגולשים הופכים ל''עיוורים'' לפרסומות, מדלגים מעליהן, אבל כן נותר דבר אחד מהפרסומות האלו למרות שמדלגים עליהן:

המיתוג העסקי שלכם, אם לצורך העניין הצבע של החברה שלכם הוא סגול והפונט שאתם משתמשים בו הוא פונט מאוד מסוים - בפעם הבאה שהם יראו מודעה עם העיצוב הזה הם ישר יקשרו אותו למותג שלכם, ובכך אנחנו מייצרים נוכחות דיגיטלית ומיתוג עסקי יציב לעסק שלכם - מה שכן, יש לוודא עם המעצב הגרפי שמעצב לכם את המודעות שהמיתוג העסקי שלכם בולט מספיק על מנת שיוכלו לזהות אתכם.

שימוש בחבילת מיתוג במיילים ללקוחות

אנחנו יודעים, זה נשמע הזוי. למה שמייל או כל התכתבות רשמית אחרת תכלול מיתוג עסקי ? התשובה היא שוב נושא הזיהוי.

במקרה של חבילת מיתוג אנחנו הולכים על קונספט שאומר ''להפיץ את הבשורה'' כלומר, כמה שיותר יותר טוב. כך יוצרים זיהוי.

שילוב חבילת המיתוג במייל שלכם (אפילו בתור רקע למייל או תוספת נחמדה לחתימה שלכם) או בכל התכתבות כזו או אחרת שמה את המיתוג העסקי שלכם בפרונט, ואם השירות הניתן במייל או בהתכתבות הוא שירות טוב, אוטומטית אנחנו נצליח לייצר קונוטציה חיובית בין המיתוג העסקי שלכם לבין רמת השירות שלכם - וזה כמובן מייצר אימפקט חיובי על החברה .

שימוש בחבילת מיתוג בסושיאל מדיה

כן כן כן ושוב פעם כן!

הסושיאל מדיה מחבקת את כל מה שקשור באסתטיקה, במיוחד בפלטפורמות ויזואליות כמו אינסטגרם וטיקטוק, קפצו על ההזדמנות הזו.

מותגים שלמים מפרסמים אפילו בפייסבוק פוסטים מעוצבים וממותגים עסקית, ברמה שאפשר לגלוש גלישה עיוורת בעמודים עסקיים ולזהות מותגים רק לפי הצבעים של הפוסטים וסגנונם העיצובי.

אל תוותרו על הסושיאל מדיה, נכון להיום זו הדרך המהירה, הזולה והממירה ביותר להגיע ללקוחות (הידעתם ש75% מהצעירים בוחנים מוצרים באינסטגרם לפני הקניה שלהם?) .

חבילת מיתוג טובה חייבת לכלול גם טמפלטים מובנים של פוסטים המיועדים לסושיאל מדיה - שווה להדגיש את סוג הפוסטים שאתם מתכננים ברשת החברתית מול המעצב הגרפי שלכם על מנת להתאים את העיצוב שלהם, השילוב של המיתוג והתוכן המיועד אחד לשני.

לסיכום - יש המון מקומות בהם תוכלו להשתמש בחבילת מיתוג לעסק שלכם , תרשו לעצמכם להתפרע ולהיות יצירתיים מעבר לשימוש בכרטיס ביקור או נייר מכתבים של העסק, יש לכם פה הזדמנות לייצר מותג חזק , לא תוותרו עליה נכון?

אם אתם מרגישים שאתם צריכים הכוונה לגבי המיתוג העסקי שלכם , אנחנו באונליין שמונליין כמובן נשמח לעזור.