בניית אתרים בוורדפרס כחנות אינטרנטית

דף הביתהבלוג שלנובניית אתרים בוורדפרס כחנות אינטרנטיתבניית אתרים בוורדפרס כחנות אינטרנטית
13/07/2021

האם אפשרי לבנות חנות אינטרנטית תחת וורדפרס? ברור, ואף מומלץ. חנות אינטרנטית בוורדפרס היא אופציה אפשרית לגמרי שיכולה לשדרג את השירות שלכם ללקוחות.

את החנות האנטרנטית בונים דרך תוסף חינמי שנקרא WooCommerce - זה תוסף שגדל עם העסק ויכול להגיע למכירות של מעל אלף מוצרים. בואו נבחן כמה יתרונות של חנות אינטרנטית:

העולם נמצא בדיגיטל

בניית אתרים היא תחום מתפתח מאוד שלא עוצר, עקב מגפת הקורונה מותגים רבים עברו למערכת הזמנות (בתחום האופנה, השירותים והמסעדנות) שמגיעה עד הבית עם שירות משלוחים.

הציבור הבין שנדרשת בניית אתרים באינטרנט כמעט לכל מוצר, ורבים מבעלי העסקים החליטו ללכת על בניית אתרים בוורדפרס. מי שלא השכיל לעשות זאת מצא את מתחריו עוקפים אותו בסיבוב ומתחילים לשווק אינטרנטית מוצרים בעודו נשאר מאחור.

החיסכון

אפשר לומר שבניית אתרים בוורדפרס שמכילים את תוסף הWooCommerce מחליפה את החנות הפיזית, בניגוד לעלויות הגבוהות של אחזקת חנות פיזית, בניית אתרים בוורדפרס דרך WooCommerce מצליחה למצב את עצמה כאופציה לא יקרה ודי משתלמת - השקעה חד פעמית בהקמת אתר וורדפרס ומשם רק תפעול , ללא צורך בתשלום לעובדים רבים בשעות רבות וללא העלות הגבוהה של שכירות או קנייה של שטח פיזי.

הדבר כן ידרוש מכם השקעה מסוג אחר: השקעה בעיצוב גרפי , קידום אורגני בגוגל, צילום המוצרים ותכנות אתרים, ובכל זאת, זו עדיין הזדמנות מעולה להגדיל מכירות ולחסוך מאות שקלים בחודש.

אין גבולות

באנטרנט אין מגבלה של מקום, כשמתעסקים בהקמת אתר וורדפרס מגלים שהאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות, יש אפשרות להעלות מאות מוצרים ללא מגבלת מקום , בעוד שבעולם הפיזי הייתם משלמים ככל הנראה על שטח פיזי גדול יותר.

בניית אתרים מאפשרת לנו חופש יצירתי במהירות יחסית שהעולם הפיזי לא מאפשר: אפשרות לחשב הנחה בצורה אוטומטית בקופה הדיגיטלית לדוגמא, אל מול חישובים ידניים שנעשים בקופה פיזית.

נגישות המוצר

כשעוסקים בבניית אתרים אחד הדגשים החשובים הוא בניית אתרים רספונסיביים, כלומר אתר שמתאים את עצמו לכל סוגי המסכים (מחשב, טאבלט , מובייל וכו').

הנקודה החשובה כאן היא נושא התאמת בניית האתרים למובייל - עצם זה שהאפשרות לקנות נמצאת במרחק לחיצת כפתור ולא נדרש ללכת או לנסוע לחנות פיזית הופכת את חווית הקניה להרבה יותר נגישה, ובכך מגדילה מכירות.

מיתוג עסקי

כשאנחנו הולכים ברחוב אנחנו לא רואים תוצרים מיתוגיים של עסקים קטנים - רק של חברות גדולות שיכולות להרשות לעצמן מיתוג עסקי שמייצר שלטי חוצות ענקיים ושילוט מקומי.

בניית אתרים מאפשרת לכם למתג את העסק שלכם בכל צורה שתבחרו בה: דרך סושיאל מדיה , דרך בלוג באתר שלכם אליו תעלו תכנים, וקניית שטחי פרסום שעולים די מעט.

בניית אתר בוורדפרס מאפשר לכם למתג את העסק שלכם דרך צבעים, צורות ותכנים שיציגו את הסיפור הייחודי שלכם ברחבי הדיגיטל, בעלות נמוכה ואחוזי הצלחה גבוהים.

הגמישות

בבניית אתרים בוורדפרס אנחנו יכולים להפגין גמישות גדולה יותר בכל הנוגע לשינויים, קל לערוך שינויים בבניית אתרים וספציפית בבניית אתרים בוורדפרס משום שמדובר בהוספה של תוספים ולא שינוי במרחב פיזי.

אנחנו מאוד ממליצים על בניית אתרים בוורדפרס באמצעות תוסף WooCommerce.

בניית אתרים ובניית חנות אינטרנטית דרך הפלטפורמה הזו יכולה להגדיל את כמות המכירות שלכם בצורה משמעותית, להעניק חווית משתמש איכותית יותר ללקוח (באמצעות תכנות אתרים נכון ועיצוב גרפי שתומך את כתיבת התוכן בצורה נכונה) ובסופו של דבר גם להוביל להגעה פיזית גדולה יותר לחנות הפיזית שלכם.

כן חשוב לציין שכדי שבניית האתרים שלכם תהיה מושלמת עליכם להיעזר באנשי מקצוע גמישים מחשבתית ובעלי ניסיון: משרד פרסום דיגיטלי, חברת בניית אתרים שמתמחה בבניית אתרים בוורדפרס , מעצב גרפי או משרד גרפיקה לא פחות ממעולים, כל אלו יובילו את החנות האינטרנטית שלכם להצלחה מסחררת בדיגיטל,

ואם בא לכם פרטנרים צעירים ואדירים כמונו , אתם כמובן מוזמנים ליצור קשר.