למה עמוד האינסטגרם שלי לא מתקדם?

דף הביתהבלוג שלנולמה עמוד האינסטגרם שלי לא מתקדם?למה עמוד האינסטגרם שלי לא מתקדם?
02/08/2021

השקענו בניהול עמוד אינסטגרם, נתנו את הכל בעיצוב אינסטגרם עסקי מרהיב ויפייפה עם תוכן שלא מבייש אף מותג גדול, וכבר תקופה שאנחנו לא רואים צמיחה בעמוד, כלומר, לא עולים עוקבים יותר מידי, אין יותר מידי מעורבות, ונראה שהכל די נראה כמו שהיה לפני ההשקעה.

אז לא, לא מדובר בגזירת גורל - עדיין יש הזדמנות להעלות את כמות העוקבים שלכם. אבל בואו ננסה במאמר הזה להבין למה זה קורה ואיך אפשר לעזור לכם להצמיח את עמוד האינסטגרם שלכם.

אין מספיק תוכן/ תוכן משעמם

תהיו כנים עם עצמכם, חלק גדול מניהול עמוד אינסטגרם הוא יצירת התכנים ואנחנו מבינים שמדובר בעבודה שדורשת יצירתיות רבה שלפעמים אין , האם הדבר הזה פוגע לכם בתוכן?

נפלתם כבר למלכודת ''הידעתם שהיום יום החומוס?'' העוקבים שלכם לא מחפשים תוכן שכזה במידה והוא לא רלוונטי, וסביר להניח במידה רבה שתוכן בינוני / חוסר בתוכן מוביל לכך שאנשים לא עוקבים אחריכם. אתם צריכים לדאוג שמעבר לעיצוב אינסטגרם אתם משקיעים בעיקר בתוכן, ובסיבה האמיתית של עוקבים לעקוב אחריכם.

אין עידוד מעורבות

עוקבים לא אוהבים להיות פסיביים.

כשאנחנו מעודדים מעורבות בניהול עמוד האינסטגרם שלנו אנחנו בעצם גורמים לעוקבים לשהות יותר זמן בפרופיל שלנו ועוזרים לאלגוריתם של אינסטגרם להבין שיש מה לחפש בעמוד שלנו, מה שיעניק חשיפה גדולה יותר לעוקבים חדשים.

מעורבות יכולה להגיע בהמון צורות: דרך עיצוב אינסטגרם שמוביל לתגובות ומעקב, סקרים, שאלונים ואפילו הגרלות. ניהול עמוד אינסטגרם ''סטטי'' הוא אולי קל ונוח יותר אך לא מוביל לצמיחה מבחינת כמות עוקבים.

אין עקביות

להעלות אחת ליום, ואז אחת לשבועיים ואז 3 פעמים ביום זה לא עסק, עקביות זה שם המשחק בכל מה שקשור ל רשתות חברתיות .

האלגוריתם של אינסטגרם אוהב קשרים ארוכים ועקביים, כלומר עדיף להעלות 3 פוסטים בסיסיים בחודש מאשר 1 מפוצץ בחודש .

כאשר אתם מראים עקביות בניהול עמוד האינסטגרם שלכם כך אתם תופסים שתי ציפורים במכה אחת: האחת הוא לספק את האלגוריתם של אינסטגרם ולגרום לו לסמוך עליכם, והשניה היא לתת את המענה לקהל העוקבים שלכם שמצפה לפוסטים שאתם מעלים.

תוכן שיווקי

תראו, אפשר לעשות תוכן שיווקי באינסטגרם, פשוט צריך לעשות אותו בסטייל.

יש הבדל גדול בין להראות את ההצלחות שלכם בעולם העסקי לבין לפרסם פוסט ''רוצים גם???דברו איתנו!'' - יש בתוכן שיווקי באינסטגרם כמה בעיות. כשאנחנו עוסקים בניהול עמוד אינסטגרם אנחנו בעצם מנסים לעשות מיתוג עסקי , יש בעייתיות רבה בלנסות לעשות מיתוג עסקי שכל כולו סובב סביב פרסומות.

באינסטגרם יש צורך באותנטיות וכתיבת תוכן שיווקי היא לא אותנטית (נשמח שכן תהיה). בנוסף, כשאנחנו משלבים כתיבה שיווקית בניהול עמוד אינסטגרם זה בדרך כלל מוביל לפחות מעורבות, ויש לנו פה בעיה.

עושים כי צריך ולא משתמשים בפיצ'רים

הסימון וי הזה הוא בעייתי מאוד.

אם אנחנו מעלים סטורי שאין בו שום דבר אלא רק לשם להעלות סטורי לא עשינו שום דבר, אבל כשמדובר בניהול עמוד אינסטגרם אנחנו מנסים להעלות כל סוג של תוכן רק כי יש לו הצדקה, בנוסף, אנחנו לנצח נדאג שגם בניהול עמוד האינסטגרם וגם בעיצוב האינסטגרם אנחנו נקפיד על שימוש בפיצ'רים.

אינסטגרם מתים על זה, להשתמש בתוספים שהם מציעים לנו - בסוף , יש להם אינטרס כאן. זאת אומרת, שאנחנו מקפידים על סקרים, שאלונים, גיפים, סטורי, רילז, IGTV, כל מה שצריך כדי שאינסטגרם יהיו מרוצים.

לא יודעים מי אתם

וכאן, הרבה פרופילי אינסטגרם נופלים. מעטים עמודי האינסטגרם שיכלים לשמור על אנונימיות ולזכות לכמות עוקבים גדולה, אנחנו לא מדברים על זהות מחזיק עמוד האינסטגרם אלא על הזהות של עמוד האינסטגרם עצמו - כלומר, שמכניסה לתמונה אחת יוכלו לזהות מה זה העמוד הזה שנכנסנו אליו ובמה הוא מתעסק.

הדבר הזה בא לידי ביטוי גם בעיצוב עמוד אינסטגרם עסקי וגם בכתיבת התוכן בניהול עמוד האינסטגרם, קחו את זה כהזדמנות למיתוג עסקי באינסטגרם מכיוון שיצירת זהות אחראית גם לאפקט הזה, יש לדאוג שעיצוב האינסטגרם שלכם הוא אחיד.

חשבון פרטי

זו התלבטות שקיימת בכל ניהול עמוד אינסטגרם חדש, אבל בואו נעשה בזה סדר -ניהול עמוד אינסטגרם פרטי הוא פריווילגיה ששמורה למותגי על וגם לא תמיד, ככלל מפתח: ניהול עמוד אינסטגרם מתחיל צריך להיות פתוח לקהל הרחב, לאחר שצברתם קהילת עוקבים יחסית גדולה תוכלו להרשות לעצמכם לעבור לפרייבט, אבל הדרך הנכונה להתחיל בה בניהול עמוד אינסטגרם הוא להפוך את החשבון לפאבליק.

אקטיביות של החשבון

חלק גדול מהחשיפה של עוקבים חדשים לעמוד שלכם הוא הפעילות שלכם בעמודים אחרים, אם ניקח את זה לעולם הדייטינג: אי אפשר לצפות להכיר אדם חדש אם יושבים בבית כל היום , כך נכון גם לניהול עמוד אינסטגרם.

כדי שאנשים יראו אתכם אתם צריכים לדאוג לפעילות בעמודים אחרים וליצירת קשרים (עיצוב עמוד אינסטגרם עסקי זה לא מספיק חבר'ה) זה אומר בפועל: להגיב, לשתף תכנים, לייצר שיתופי פעולה ולהראות את עצמכם שם בחוץ, רק ככה עוקבים חדשים שלא נחשפו אליכם עד כה יוכלו להתרשם מהעמוד שלכם.

בקיצור,

ניהול עמוד אינסטגרם דורש מאמץ - וכשאנחנו אומרים מאמץ אנחנו מתכוונים לכך, מעבר לעיצוב אינסטגרם וכתיבת התוכן עבורו אנחנו צריכים להגביר את המעורבות שלנו באפליקציה, זכרו שאחד היסודות החשובים ביותר בניהול עמוד האינסטגרם הוא להשתמש בכלים של הפלטפורמה הזו ולהשתמש בהם הרבה, העיקרון המשלים לניהול עמוד האינסטגרם שלכם הוא יצירת אותנטיות וזהות אמיתית, הצמיחה של עמוד האינסטגרם שלכם תלויה במידת האותנטיות שתביעו בניהול עמוד האינסטגרם שלכם.