מה זה הפקת מוצר וויז'ן?

דף הביתהבלוג שלנומה זה הפקת מוצר וויז'ן?מה זה הפקת מוצר וויז'ן?
11/07/2021

כבר הסברנו פה על מיתוג, על קריאייטיב ובימוי ארט ועל צילום ועריכת וידאו בהקשר של זיקוק המוצר שלכם והעסק שלכם, השפה והקו העיצובי שלכם.

הפקת מוצר וויז'ן הוא תחום שרלוונטי יותר למי מכם שיש לו בעסק מוצר ספציפי שהוא רוצה לקדם.

ולמה בדיוק אנחנו מתכוונים? נניח שיש לכם עסק לגופי תאורה, והחודש אתם משיקים מוצר חדש של מנורה שולחנית חדישה ומהממת, אלגנטית וגבוהה, עם כפתור כיבוי והדלקה בטאץ', בצבעי פסטל עדינים, בגובה נח למשתמש, עם נורת פחם עדינה, שמתאימה גם לחדר השינה וגם לסלון הבית…

כדי לפרסם את המוצר החדש והייחודי הזה, תרצו להרים הפקה שתוציא אותו מושלם, ושכל הממשק שלו יעבור בצילום בצורה הטובה והברורה ביותר.

שמהצילום יהיה ברור לאילו צבעים אנחנו מתאימים, מיהו קהל היעד שיקנה את המנורה הזו, מה הייחוד שלה, איפה היא תתאים, מה המנורה משדרת.

כמו בעולם הדוגמנות, גם בעולם הפרסום של מוצרים פיזיים ישנה משמעות אדירה למענה על כל התשובות האלה כשאנחנו מפרסמים מוצר חדש.

הפקת מוצר וויז'ן למנורה שלכם, לדוגמה, פירושה שאנחנו הולכים להוציא את המנורה הזו הכי יפה, הכי אטרקטיבית, הכי טובה והכי מדויקת.

בזוויות צילום מיוחדות, בתאורה מסוימת, בלשים את הזרקור על המנורה (הבנתם?) – נוציא אותה מושלמת כמו דוגמנית צמרת.

מה השירות של הפקת מוצר וויז'ן שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

כשמדובר בהפקת מוצר וויז'ן, חשוב קודם כל לשבת יחד ולהבין לעומק מהו המוצר, מה מייחד אותו ומה המסר שאנחנו רוצים להעביר בצילום שלו.

האם מדובר במוצר קליל ומצחיק או אלגנטי ורציני? האם קהל היעד הוא צעירים או מבוגרים? האם אנחנו רוצים שהמוצר יצא יותר מגניב או יותר קלאסי? בקיצור, לפני שאנחנו פונים אל מלאכת הצילום, עלינו להבין יחד את הסיפור שמאחורי המוצר.

אחרי שנבין יחד את הסיפור, נפנה להפקה עצמה – כזו שתוציא את המוצר שלכם בצורה המדויקת ביותר שניתן ובאופן שישאיר אתכם מרוצים ומסופקים מהתוצר הסופי.

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן