מה זה טלמיטינג?

דף הביתהבלוג שלנומה זה טלמיטינג?מה זה טלמיטינג?
13/06/2021

טלמיטינג היא שיטת שיווק ישיר בין העסק שלכם לעסקים אחרים או בין העסק שלכם ללקוחות פרטיים, המבוצעת באמצעות הטלפון, במטרה להגדיל את המכירות של המוצר או השירות אותו אתם מציעים.

לשירות הטלמיטינג שלושה שלבים עיקריים: יצירת רשימה, ביצוע שיחות טלפון ופולואפ.

בתור התחלה, עליכם להבין מהו קהל היעד ומה השירות או המוצר אותו אתם רוצים לקדם.

אז תפנו ליצירת רשימת טלמיטינג רלוונטית. כך לדוגמא, אם קהל היעד של המוצר שלכם הוא מערכות חינוך קיבוציות – נוציא רשימה של כל מנהלי מערכות החינוך בקיבוצים בארץ; אם קהל היעד של המוצר שלכם הוא חנויות טבע – נוציא רשימה של חנויות הטבע בארץ.

לאחר שהוכנה רשימה כזו, יש להתחיל לבצע שיחות טלפוניות. בשיווק טלמיטינג חשוב לבצע את השיחות בשעות נוחות, בדרך כלל בשעות הבוקר מ10:00 ולא יאוחר מ20:00 בערב, כמובן בהתאם לקהל היעד (בואו נגיד שאנחנו לא מספיק אמיצים כדי להתקשר לקיבוצניקים בין שתיים לארבע...).

בשיחת הטלפון ראשית כל נציג את עצמנו ונשאל האם זה זמן נח עבורם לכמה דקות של שיחה קצרה.

אם הזמן נח, נציג את המוצר אותו אנחנו רוצים לקדם ולמכור. חשוב מאד להשתמש בשפה פשוטה ובטון דיבור ברור, להסביר מהו המוצר, למה הוא מתאים דווקא להם, מה המחיר שלו, מה הערך שיש בו.

המטרה בשיחת הטלפון היא לגרום ללקוח להביע התעניינות במוצר, ובסופו של דבר להביא אותו לכדי ביצוע רכישה.

אם ניתן לבצע מכירה טלפונית – יופי! כך תרוויחו לקוח חדש בשיחת טלפון אחת.

אם לא ניתן או אם הלקוח מתלבט, כדאי להמשיך את ההתקשרות באמצעות המייל – להציע לשלוח פרטים נוספים/ קומוניקט/ דוגמא של המוצר/ לינק לאתר שלכם.

בשלב השלישי יש לבצע פולואפ, כלומר לשוב ולבדוק מה מצבנו מול הלקוח כרגע. האם הוא ראה את המידע הנוסף, האם הוא מעוניין והאם אפשר לסיים רכישה בהצלחה.

מה השירות שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

השלבים של ניתוח קהל היעד, יצירת רשימת כתובות ומספרי טלפון, ביצוע השיחות עצמן וחזרה אל הלקוחות הפוטנציאליים לסיום רכישה הוא תהליך שלוקח לא מעט זמן ולא מעט סבלנות.

עבורכם, כבעלי עסק, זמן הוא משאב חשוב מאד, וברור לנו שאתם בוחרים בקפידה איך לנצל אותו.

אנחנו באונליין שמונליין מציעים לכם שירות טלמיטינג מלא, החל מיצירת רשימת ההתקשרות ועד יצירת הקשר עם הלקוחות, הצגת המוצר והשלמת המכירה.

כל התהליך מתנהל כמובן יחד אתכם, בהבנת קהל היעד ורשימת ההתקשרות ותוך למידה בזמן אמת האם המכירות אכן גדלות כתוצאה מהשיווק הישיר.

אנחנו באונליין שמונליין יודעים איך לדבר עם אנשים, איך לשווק ואיך לגרום לאנשים לרצות את המוצר שלכם :)

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן :)