מה זה כתיבת כתבות פרסומיות בפרינט ובדיגיטל?

דף הביתהבלוג שלנומה זה כתיבת כתבות פרסומיות בפרינט ובדיגיטל?מה זה כתיבת כתבות פרסומיות בפרינט ובדיגיטל?
01/04/2021

שימו לב, כי אתם הולכים להיות מופתעים – כתבות פרסומיות בפרינט ובדיגיטל הן, ובכן: כתבות פרסומיות בפרינט ובדיגיטל :) אנחנו יודעים שלפעמים נראה שכל העולם נמצא רק בפייסבוק ובאינסטגרם, אבל יש עוד אנשים שבאמת קונים עיתון וקוראים כתבות ליד הקפה (או בשירותים, תלוי באיזו אסכולה אתם).

אין הרבה מה לחדש ומה ללמד בתחום הזה, אבל כולנו יודעים שיש כתבות טובות ויש כתבות שאחרי שני משפטים אנחנו פשוט לא ממשיכים לקרוא. העולם הזה חשוב ויש קהל שלם של קוראים שמחכים לתכנים איכותיים שיעזרו לכם לקדם את העסק שלכם בצורה שלא תרגיש כמו פרסומת -גם אם בפועל מדובר בפרסום ממומן

נגיד את זה ככה – תוודאו שהכתבות הפרסומיות שלכם עשויות מהחומר האיכותי שאנשים לא רק רוצים לסיים לקרוא, אלא רוצים גם להמשיך ולקרוא עוד עליכם ועל המוצר שלכם.

מה השירות של כתבות פרסומיות בפרינט ובדיגיטל שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

אנחנו אנשים שאוהבים מילים. אנחנו אנשים שמבינים מילים. אנחנו אנשים שיודעים איך ומה לכתוב, איך לעניין ואיך להיות רלוונטיים. ואנחנו גם אנשים שאוהבים תוצאות, אז אתם בידיים טובות.

הכתבות הפרסומיות שצוות כותבי התוכן שלנו כותבים הן ענייניות, יצירתיות, מקצועיות ואיכותיות. נכיר אתכם, נשמע אתכם, נבין מהי החשיפה שאתם רוצים לקבל בעקבות הכתבה, ואז נשב לכתוב, לצלם, לערוך ולסגנן אותה, עד שזה יהיה מושלם ומדויק.

לפעמים אנחנו ממליצים לשלב כתבות פרסומיות יחד עם פרסום ממומן בטבולה, כדי להגדיל את החשיפה לקהל היעד הרלוונטי עבורכם ולחשוף אתכם לקהל עוקבים של עשרות אלפי אנשים בכל יום.

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן :)