מה זה ניהול אחסון דיגיטלי?

דף הביתהבלוג שלנומה זה ניהול אחסון דיגיטלי?מה זה ניהול אחסון דיגיטלי?
18/02/2021

בעולם הדיגיטלי, האתר שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם – את זה כולנו כבר מבינים. ומן העבר השני של אותו עולם דיגיטלי – באינטרנט הרבה דברים שלרבים מאיתנו אין באמת מושג איך הם עובדים ומה בדיוק קורה מאחורי הקלעים של האתר שלנו.

כשאנחנו מדברים על אתר אינטרנט אנחנו מדברים בדרך כלל על העיצוב שלו, התכנים שעולים בו, על הקו העיצובי ועל הנראות שלו. כל זה טוב ויפה אבל... זה לא מספיק.

חוץ מהחלק החוויתי של האתר, אנחנו צריכים לדבר גם על עבודת תחזוק, תכנות, אבטחה, שרתים, אבטחת סייבר, אחסון בענן ועוד שלל פעולות שמטרתן לשמור על האתר שלכם נקי, מתוחזק, אמין וחזק.

אם בעבר היינו צריכים לקנות ארונית, קלסרים ושמרדפים, ומדי פעם לנקות אותה מאבק ולוודא שאין עש שאוכל את הניירות – היום אנחנו צריכים לעשות את אותו הנקיון והסדר, רק ברשת.

זה בעצם אומר לעבוד מאחורי הקלעים ולוודא שהאתר שלכם לא נפרץ, לא נפגע, לא נראה פחות טוב עם הזמן.

זה אומר לבצע בו עבודת תחזוק תדירה כדי למנוע מצבים בהם האתר קורס, ואם קרה דבר כזה – לדאוג שיעלה חזרה לאוויר בזמן מהיר וללא תקלות.

מה השירות של ניהול אחסון דיגיטלי שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

אצלנו באונליין שמונליין תהנו מכל העולמות. גם מבניית אתרים , עיצוב ובניית תוכן, וגם מתחזוק שוטף של האתר, אבטחה ושמירה, אחסון האתר שלכם בענן, עבודה על שרתים ובעצם כל מה שנדרש כדי שהאתר שלכם יעמוד איתן בפני כל אתגרי היום יום שהרשת מערימה :)

ובמילים אחרות, גם אם אין לכם מושג על מה דיברנו עד עכשיו – האנשים שלנו פה כדי להסביר, להרגיע, לעזור ולשפר. אצלנו באונליין שמונליין באים לעבוד!

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן