מה זה עיצוב ובניית אתרים על shopify?

דף הביתהבלוג שלנומה זה עיצוב ובניית אתרים על shopify?מה זה עיצוב ובניית אתרים על shopify?
23/05/2021

קודם כל - מה זה shopify ?shopify היא פלטפורמה אינטרנטית להקמת אתר שהוא חנות מקוונת. משתמשים בה מעל 1,700,000 בעלי חנויות מקוונות, במעל 175 מדינות ברחבי העולם.

שופיפיי מאפשרת לכם כבעלי חנות, להקים אתר מכירתי עבור העסק שלכם, עם סרגלי עיצוב ברמה גבוהה ועם ממשק נח וידידותי ועם שירות תמיכה טכנית בזמינות וברמה גבוהה (אבל חשוב לשים לב שהפלטפורמה היא באנגלית בלבד נכון לעכשיו).

בין אם יש לכם חנות פיזית, ובין אם אתם מעוניינים למכור את המוצר שלכם רק בחנות מקוונת - shopify היא אופציה מצוינת עבורכם.

תוכלו להקים את האתר המכירתי שלכם מכל מקום בעולם, להעלות את המוצרים שלכם לאתר, לנהל קשר עם הלקוחות שלכם ולמכור את המוצרים שלכם לכל לקוח ברחבי העולם.

החנות המקוונת שלכם היא הפנים של העסק שלכם ודרכה אתם מתנהלים מול הלקוחות שלכם.

בshopify תוכלו לבחור כיצד לעצב את החנות המקוונת שלכם מתוך מגוון של סרגלי עיצוב חדשניים, להכניס את הלוגו של העסק שלכם, להציג את כל המוצרים הזמינים לרכישה, לנהל הזמנות ומלאי, לשמור על קשר עם הלקוחות, לקבל רכישות ולקבוע תעריפים, ולעשות את כל מה שעושים בחנות פיזית - רק באופן מקוון, מכל מקום בעולם ובכל שעה.

הפלטפורמה הזו רלוונטית עבור מי שיש לו אתר מכירתי מקוון, אבל גם בפלטפורמה הזו יש הבניות שייתכן שתצטרכו ולא תוכלו להוסיף באופן עצמאי בshopify. בשביל מצבים כאלה, אנחנו באונליין שמונליין ממליצים לפנות לחברת דיגיטלל שתתן לכם שירות מקיף.

מה השירות של עיצוב ובניית אתרים על shopify שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?ֿ

אצלנו באונליין שמונליין תמצאו צוות מתכנתים ומעצבים שיוכלו לעזור לכם הן בבניית החנות המקוונת, הן בעיצוב שלה והן בהכנסת ממשקים נוספים באמצעות יצירת קוד מיוחד עבור האתר שלכם.

מכיוון שהפלטפורמה של shopify מתנהלת כרגע רק באנגלית, יכול להיות שתצטרכו תמיכה בשלב כלשהו של הדרך. תוכלו להגיע אלינו ויחד נבנה אתכם חנות מקוונת עבורכם, לפי העיצוב שתרצו, עם המוצרים שלכם ועם מתן הסברים שלנו על הדרך ועל הממשק ומענה על כל שאלה שלכם;

תוכלו להגיע אלינו גם עם חנות מקוונת קיימת שאתם רוצים לשנות/ לעדכן/ לעצב מחדש/ לסדר/ להכניס מוצרים חדשים ולהוציא מוצרים לא רלוונטיים;

תוכלו להגיע אלינו רק כדי שצוות המעצבים הגרפיים שלנו יעצבו עבורכם את הלוגו לאתר;

תוכלו להגיע אלינו כדי שצוות ההמתכנתים שלנו יוסיפו עבורכם ממשקים שלא ניתן להוסיף ללא עבודת קוד ספציפית (לדוגמא, נגיד שיש לכם חנות בshopify ואתם רוצים שכל הזמנה שנכנסת אליכם תודפס ישירות בפקס של הנהלת החשבונות שלכם כדי שתוכלו מיד לתייק אותה.

בשביל פעולה כזו, שאינה מובנית באופן אוטומטי בshopify, תצטרכו קוד מיוחד שצוות המתכנתים שלנו יוכל לכתוב עבורכם).

כך או כך או כך, בכל מצב בו תרגישו שאתם צריכים עזרה מקצועית מאנשים שיודעים בדיוק מה הם עושים - אנחנו כאן בשביל להרים לכם חנות אינטרנטית יפה, מדויקת, נוחה ומקצועית. כי אצלנו לא מתפשרים על חווית שירות :)

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן :)