מה זה עיצוב מוצרי פרינט?ֿ

דף הביתהבלוג שלנומה זה עיצוב מוצרי פרינט?ֿמה זה עיצוב מוצרי פרינט?ֿ
18/03/2021

דיברנו הרבה על כל הדברים המהממים שאנחנו עושים בעולם הדיגיטלי, אבל היי! אנחנו עושים דברים גם בעולם הפיזי.

דיברנו הרבה על כל הדברים המהממים שאנחנו עושים בעולם הדיגיטלי, אבל היי! אנחנו עושים דברים גם בעולם הפיזי. כבר אמרנו כמה מיתוג הוא חשוב עבור העסק שלכם, וכמה השפה (הן העיצובית והן המילולית) היא מהותית לאפיון שלכם ושל העסק שלכם.

מוצרי פרינט הם כל מה שיורד להדפסה פיזית, זה יכול להיות מרצ׳נדייז של העסק שלכם, כמו מחברות מעוצבות, מחזיקי מפתחות, בקבוקי שתייה, תיקים, כובעים וכו׳; מוצרי פרינט יכולים להיות גם רולאפים, שלטי חוצות, מעטפות ואפילו כרטיסי הביקור שלכם.

כדאי וחשוב להשקיע בתהליך העיצוב של המוצרים האלה, ולא להתפשר על העיצוב עד שאתם ממש ממש מרוצים ממנו. הרי בסופו של דבר, מוצרי הפרינט האלה מהווים את ההיכרות של אנשים אתכם ועם העסק שלכם. תחשבו על זה ככה - מספיק שלקוח שלכם קיבל מכם מחברת מעוצבת, וחבר שלו ראה אותה והתלהב, והופ! הגדלתם את מערך הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

מה השירות של עיצוב מוצרי פרינט שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

אצלנו באונליין שמונליין תמצאו צוות קריאייטיב יצירתי שיחשוב יחד אתכם על העיצוב ועל המוצרים בשבילכם, וצוות מעצבים מקצועי ומוכשר שיעצבו עבורכם את מוצרי הפרינט ברמת הגימור הגבוהה ביותר, באיכות בלתי מתפשרת.

כמשרד שיווק בעצמנו, אנחנו לגמרי מבינים כמה חשובה טביעת היד של העסק שלכם - כזו שיזהו מיד. זו בדיוק הסיבה שאנחנו לא מוכנים להתפשר לא על העיצוב ולא על איכות ההדפסה של מוצרי הפרינט, וכמו שאנחנו משקיעים מחשבה, אנרגיה וזמן כדי להגיע לתוצר המדויק ביותר עבורנו - כך נשקיע גם בכם :)

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן :)