מה זה צילום ועריכת וידאו?

דף הביתהבלוג שלנומה זה צילום ועריכת וידאו?מה זה צילום ועריכת וידאו?
25/03/2021

בטח תופתעו לגלות שצילום ועריכת וידאו היא הדרך שלכם לצלם את המוצר ולערוך את הוידאו שצילמתם. נכון מפתיע? ;)

ועכשיו ברצינות – אם דיברנו כבר על החשיבות של קריאיטייב ובימוי ארט ושל יצירת תוכן ענייני ומהימן לעסק שלכם, עכשיו זה הזמן להגיד שיש משמעות אדירה לאיכות בה תציגו את התוצר שלכם - בסופו של דבר זה משפיע על המיתוגשל העסק שלכם.

צילום בטלפונים החכמים שלנו הופך להיות נפוץ יותר ויותר, ואיכות הצילום אכן עולה ומשתבחת עם השדרוגים ועם השנים, אך זו עדיין לא זהה לאיכות של צילום מקצועי יותר. כשאתם בוחרים לצלם סרטון תדמית שיווקי או פרסומת לעסק שלכם, עליכם לוודא (מלבד העבודה של צוות הקריאייטיב והבימוי) שהצילום והעריכה ייעשו ברמה גבוהה ובלתי מתפשרת, כך שהתוצר הסופי יראה מקצועי ואיכותי - עבודות כאלו יכולות להשפיע מאוד על השיווק האורגני שלכם. צילום ועריכה איכותיים גם יובילו בסופו של דבר לתוצאות מרשימות בסושיאל מדיה - פלטפורמה כמו טיק טוק ואינסטגרם תעריך צילום ועריכה טובים.

מה השירות של צילום ועריכת וידאו שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

אצלנו תמצאו צוות מקצועי שיודע איך כדאי שהדברים יראו בעולם הדיגיטלי המהיר שאנחנו חיים בו. זה אומר שאנחנו מבינים מהן זוויות הצילום העדיפות, התאורה, הצבעים, המיקום והקומפוזיציה; וזה אומר שאנחנו מבינים שהעבודה החשובה לא נגמרה ברגע שסיימנו את יום הצילום, כי אז מתחילה מלאכת העריכה שהיא חשובה ומהותית לא פחות.

אחרי שנכיר אתכם ונבין בדיוק כיצד אתם רוצים שהסרטון יראה, נקבע יום צילום מקצועי עם הצוות שלנו, שיוציא אתכם הכי יפים, הכי טובים והכי מדויקים שיש. אחר כך נמשיך את העבודה אצלנו, כשעורכי הוידאו שלנו יחתכו, יסדרו, יזיזו, יתקנו, ישדרגו ויהפכו את הצילומים למוצר מוגמר שנראה טוב, מקצועי, מדויק ואיכותי – בדיוק כמו שתכננתם שהוא יהיה.

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן :)