מה זה קידום ממומן בטבולה?

דף הביתהבלוג שלנומה זה קידום ממומן בטבולה?מה זה קידום ממומן בטבולה?
20/06/2021

מכירים את זה שאתם גוללים להנאתכם בווינט, ביד אחת פריט רכילות חדש מהביצה הישראלית וביד השניה מלטפים את החתול שלכם ארנולד, ונתקלים פתאום בכתבה על מעצבת אופנה שכל הקולקציה החדשה שלה קשורה לחתולים?

טבולה היא חברת פרסום דיגיטלי וקידום תוכן שיווקי שממליצה ומפרסמת כתבות ופרסומים ממומנים בתחתית אתרי אינטרנט רבים. כשאתם גוללים ורואים את המילים ''רץ ברחבי הרשת'' או ''מומלץ עבורך''.

מדובר בעצם בכתבות פרסומיות שמישהו שילם עליהן, והאלגוריתם של טבולה מתאים את הכתבות לפרופילים מתאימים בהתאם להיסטוריית הכתבות אליהן הלקוח הפוטנציאלי נכנס בדרך כלל.

קידום ממומןבטבולה פירושו תשלום על הצגת כתבה פרסומית שתגיע לקהל יעד רלוונטי על ידי טרגוט מדויק של אלגוריתמים.

עבורכם, כבעלי עסק מדובר בהגדלת מאגר לקוחות והגדלת החשיפה שלכם באתרים מתאימים ובתוכן שרלוונטי עבורם. עבודת האלגוריתם מאחורי הקלעים באה לדייק את החשיפה של המודעה הפרסומית שלך עבור קהלי יעד ספציפיים ורלוונטיים.

לקידום ממומן בטבולה יש יתרון משמעותי כיוון שאל אתרי החדשות המובילים בישראל נכנסים עשרות אלפי אנשים בכל יום, ומתוך כך מתאפשרת חשיפה מסיבית ואפקטיבית של קהל לכתבות הפרסומיות שלכם בכל יום.

מה השירות של קידום ממומן בטבולה שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

אנחנו מייצרים עבורכם את התוכן, כותבים עבורכם את הכתבות הפרסומיות על ידי צוות של כותבי תוכן מקצוענים ובעלי ניסיון.

חשוב להבין שהכתבה לא נראית כמו פרסומת, אלא כתובה במקצועיות ושומרת על אמינות, כך שהלקוח הפוטנציאלי שנכנס לכתבה, לא בהכרח יודע שהיא נמצאת שם במיוחד בשבילו כפרסומת, והוא קורא אותה מתוך עניין.

זו המהות של עבודת הטרגוט ובחינת קהל היעד לפי המאפיינים הרלוונטיים – להציג מודעה שתביא להגדלת קהל הלקוחות, אבל בלי שהקורא ירגיש לב שדוחפים לו בכח תוכן לא רלוונטי.

מדובר במודעות פרסומיות שמשתלבות בטבעיות בתוכן של האתר ופועלת באופן בו הקורא לא מרגיש שמציפים אותו במידע פרסומי שטחי, כך שהמודעות שהוא נחשף אליהן הן כאלה שהותאמו עבורו.

וזה גם הדבר החשוב ביותר לנו כשאנחנו מתיישבים לכתוב עבורכם את הכתבה – שהיא לא תרגיש כמו מודעה פרסומית זולה, אלא תהיה תוכן מהימן ומהוקצע שנכתב בצורה מקצועית ורלוונטית עבורכם ועבור הלקוחות הפוטנציאליים שלכם :)

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן:)