מה זה קידום ממומן בלינקדין?

דף הביתהבלוג שלנומה זה קידום ממומן בלינקדין?מה זה קידום ממומן בלינקדין?
04/07/2021

ואולי עוד קודם – מה זה בדיוק לינקדין? לינקדין היא רשת חברתית, אבל בשונה מהפייסבוק והאינסטגרם, היא נועדה ליצירת קשרים עסקיים ומקצועיים.

ברשת החברתית הזו, כל משתמש יכול להעלות פרופיל עסקי שכולל את קורות החיים שלו ואת הנסיון התעסוקתי שלו, לפנות לבעלי עסקים אחרים לצורך שיתופי פעולה, הצעות עבודה, גיוס עובדים וכו'.

קידום ממומן בלינקדין מתייחס בעיקר לבעלי עסקים שרוצים להרחיב את החשיפה ולהגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי או לגייס עובדים על ידי תשלום ללינקדין להצגת מודעות פרסומיות של העסק שלכם.

כמובן שכמו בכל פעילות של קידום ממומן, ישנו צורך לפלח את קהל היעד והשוק אליו מכוונת המודעה ולוודא באמצעות אופטימיזציה שהמודעה אכן מביאה ליצירת קשר והגדלת החשיפה.

החשיפה העסקית של העסק שלכם בפני בעלי עסקים אחרים תהיה גבוהה ואיכותית יותר בלינקדין מאשר ברשתות החברתיות האחרות כמו פייסבוק או אינסטגרם, כיוון שבלינקדין, הכל מתקשר למקום העבודה.

מן העבר השני, חשוב לזכור שמכיוון שיש כל כך הרבה מפרסמים – אתם רוצים לוודא שהמודעה שלכם תבלוט מעל היתר, ואנחנו פה בדיוק בשביל זה :)

מה השירות של קידום ממומן בלינקדין שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

כמו שכבר כתבנו, הפרסום הממומן בלינקדין היא הדרך הכי טובה לפרסם בקהילה העסקית, והרשת החברתית הזו היא בעלת הסיכויים הגבוהים ביותר להגיע לבעלי תפקידים שמעניינים אתכם והקמפיינים הממומנים יעילים מאד.

אנחנו באונליין שמונליין, נעצב עבורכם מודעה רלוונטית, עניינית, מעניינת ואיכותית, גם מבחינת התוכן וגם מבחינת הנראות, ונבצע תהליכי אופטימיזציה שידאגו לכך שהמודעה שלכם אכן תוצג בפני הקהל הכי רלוונטי עבורכם, ותביא ליצירת קשרים עסקיים חדשים בשבילכם.

כיוון שמבחינת מחירים, הפרסום בלינקדין יקר יותר מפרסום בפייסבוק או באינסטגרם, כדאי להיעזר משרד שיווק דיגיטלי כמונו שידע להתאים עבורכם את התמורה הטובה ביותר ביחס למחיר שתשלמו, ולהביא לכך שהמודעה שלכם תעשה את מה שהיא צריכה לעשות – ותייצר לכם עוד לקוחות, שיתופי פעולה ועובדים.

חשוב לזכור ששילוב מודעות בלינקדין יחד עם קידום ממומן בפייסבוק ואינסטגרם יוכלו להגדיל אפילו יותר את החשיפה שלכם ואת האפקטיביות שלכם :)

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן:)