מה זה קריאייטיב ובימוי ארט

דף הביתהבלוג שלנומה זה קריאייטיב ובימוי ארטמה זה קריאייטיב ובימוי ארט
04/03/2021

הצד היצירתי של העסק שלכם חשוב לא פחות מהצד הענייני של העסק שלכם. השוק רווי במוצרים, בעסקים, במותגים ובאנשים שרק מחפשים למכור את המוצר שלהם.

כבעלי עסק, כולנו בעצם מחפשים למפות את קהל היעד שלנו, למכור יותר ולהגדיל רווחים, ולהבטיח שהלקוח הפוטנציאלי יזכור דווקא אותנו בין כל המוצרים האחרים שמציעים לו.

בשביל להצליח במשימה הזאת, נצטרך למצוא את הדרך לבלוט מעל המתחרים שלנו.

הדרך לבלוט יכולה לבוא לידי ביטוי בשפה שלנו, בפרסום שלנו, בתוכן שאנחנו מעבירים ובדרך בה אנחנו מעבירים אותו. כולנו זוכרים את הפרסומת של קסטרו עם יעל אבקסיס וליאור מילר, כי היא הייתה קריאייטיבית, מפתיעה ויוצאת דופן.

ואף על פי שעברו שנים מאז שהיא ירדה מהמסך, היא עדיין אחת הפרסומות הזכורות ביותר בישראל.

מה שאנחנו מנסים להגיד זה שפרסומות איקוניות כאלה הן תוצר של עבודת קריאייטיב עמוקה ומדויקת.

שיתוף פעולה עם צוות קריאייטיב ובימוי ארט שייצר עבורכם סרטוני תדמית סרטוני מוצר ופרסומות, היא הדרך שלכם ליצור עבור העסק שלכם תוכן איכותי ומפתיע, שיעביר את המוצר שלכם לקהל היעד בצורה יצירתית, מפתיעה ומדויקת.

מה השירות של קריאייטיב ובימוי ארט שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

צוות כתיבת התוכן שלנו, יחד עם צוות הקריאייטיב, יפגשו אתכם וישבו יחד כדי להבין מי אתם, מה המוצר שלכם, מהי השפה שלכם, מהו קהל היעד ומיהם המתחרים העסקיים, ויפצחו את הדרך הטובה והמעניינת ביותר לפרסום שלכם. אצלנו באונליין שמונליין מפיקים פרסומות, סרטוני תדמית וסרטוני מוצר – הכל בהתאם לצרכים ולתקציב שלכם, לרצונות ולדמיונות שלכם.

האנשים שלנו יצירתיים, מקצועיים, שנונים ומפתיעים (לטובה!). אפשר לומר שאנחנו בעצם סוג של מגשימי חלומות... ;)

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן :)