מה זה שיווק ממומן בפייסבוק ואינסטגרם?

דף הביתהבלוג שלנומה זה שיווק ממומן בפייסבוק ואינסטגרם?מה זה שיווק ממומן בפייסבוק ואינסטגרם?
27/06/2021

כולנו יודעים שבעולם החדש, כולנו נמצאים יותר ויותר ברשתות החברתיות, והרבה מאד מהפרסומות והעסקים שאנחנו נחשפים אליהם מגיעים אלינו דרך הרשתות החברתיות.

מכירים את זה שאתם מחפשים אוכל חדש לכלב שלכם, ופתאום נראה שהפלאפון מקשיב לכם ומתחיל להראות לך אין סוף פרסומות ופרסומים של כל החברות שמשווקות אוכל לכלבים? אז זה ממש לא קורה במקרה – טורגטתם!

כל מודעה שמגיעה אליכם בפייסבוק או באינסטגרם, מגיעה בהכרח אליכם אחרי שתוכנתה כך שתהיה מותאמת אליכם. זו יכולה להיות התאמה על בסיס גיל, תחומי עניין, מיקום, מין וחיפושים קודמים באינטרנט.

לכן כשאתם, כבעלי עסק, רוצים לקדם את המוצר שלכם באופן ממומן ברשתות החברתיות, נדרשת עבודת התאמה לקהילות המתאימות.

קידום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם פירושו תשלום לרשתות החברתיות עבור הופעת המודעה השיווקית שלכם.

שיווק ממומן ברשתות החברתיות הוא בעל תוצאות מיידיות – ממש מהיום להיום.

בשונה מפרסום בעמוד העסקי שלך, אליו נחשף רק הקהל הספציפי שעוקב אחרי העמוד שלך, בפרסום ממומן המודעה שלך תופיע אצל אנשים בעלי פרופיל מתאים שיווקית למוצר שלך, כך שתוך יום אחד כבר תוכל לראות אם היא השיגה את המטרה ואם בעקבותיה נכנסו אנשים לאתר שלך והגדלת את קהל הלקוחות.

מה השירות של קידום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם שאנחנו נותנים באונליין שמונליין?

יחד אתכם נבין מהו הפרופיל של הלקוח הפוטנציאלי שלכם ובהתאם למאפיינים שלו, נדאג שהמודעה הפרסומית שלכם תגיע דווקא אליו וללקוחות דומים לו.

כמו שכבר אמרנו, לפי פעולות של טרגוט והתאמה, נצליח להגיע תוך זמן קצר לקהל פוטנציאלי רחב שתואם את המאפיינים אליהם אתם מכוונים.

מרגע הפרסום, נוכל בתוך זמן קצר לראות האם הפרסום עובד, האם החשיפה איכותית ותואמת את קהל היעד והאם יש תוצאות, ובהתאם לכך להמשיך או לשנות את אופן השיווק.

אנחנו באונליין שמונליין יודעים שהכסף שלכם חשוב לכם ולכן נשקיע אותו באפיקים המשתלמים ביותר שגם יביאו לכם תוצאות.

מלבד השיווק באינסטגרם ופייסבוק, אנחנו ממליצים בחום לא לוותר על תהליכים של שיווק אורגני בגוגל, שלאחר זמן יביא לעליה במיקום של האתר שלכם בשורת תוצאות החיפוש בגוגל וידרג אתכם גבוה יותר ביחס למתחרים שלכם.

רוצה לשמוע עוד ולקבל הצעת מחיר מותאמת בדיוק לעסק שלך? אנחנו ממש כאן :)