ניהול עמודי סושיאל, עבודה עם אפליקציות בעזרת סוכנות דיגיטל

דף הביתהבלוג שלנוניהול עמודי סושיאל, עבודה עם אפליקציות בעזרת סוכנות דיגיטלניהול עמודי סושיאל, עבודה עם אפליקציות בעזרת סוכנות דיגיטל
04/04/2021

העולם הדיגיטלי של היום גורם לכולנו להיות שעות בפלאפונים, לגלול בין כל שפע אפליקציות. רבים מאיתנו מבלים שעות רבות מהיום שלנו בין אפליקציות של סושיאל מדיה כמו פייסבוק ואינסטגרם.

כבעלי עסקים, אתם בטח מבינים את המשמעות של הימצאות העסק שלכם בסושיאל מדיה. פירוש הדבר הוא שמאות אלפי אנשים יכולים להחשף אליכם ואל העסק שלכם מדי יום, אם תהפכו את העמוד העסקי שלכם לאיכותי ותשקיעו בו ובאיכות שלו.

ניהול עמוד אינסטגרם או ניהול עמוד פייסבוק הוא לא בהכרח משימה פשוטה.

כדי שהעמוד העסקי שלכם בסושיאל מדיה ישאר רלוונטי בעולם המהיר שלנו, תצטרכו להשקיע בו באופן יום יומי - להעלות תכנים, להגיב, ליצור קשרים, לעשות לייקים, לצלם, לתייג, לענות ללקוחות…

אם תצליחו לעשות ניהול עמוד אינסטגרם איכותי, יומי, רלוונטי ויצירתי, תוכלו להגדיל את קהל העוקבים שלכם, להגדיל מעגל לקוחות, להיחשף לעוד ועוד לקוחות פוטנציאליים עם פרופיל דומה ומתוך כך להגדיל מכירות ולפרסם את העסק שלכם.

עם זאת, ברור שעבור רבים מכם העולם של ניהול עמודי סושיאל הוא פחות ברור ונהיר, או שאתם מעדיפים להשקיע את הזמן והאנרגיה שלכם בתחומים אחרים לקידום העסק, ולתת למומחי סושיאל מדיה לנהל עבורכם את העמודים העסקיים שלכם.

בדיוק מהסיבה הזו פונים בעלי עסקים רבים לשירותיו של משרד פרסום דיגיטלי או סוכנות דיגיטל, שהצוות שלה מבין את העולם של אפליקציות ושל סושיאל מדיה, ומבין בניהול עמוד אינסטגרם, ניהול עמוד פייסבוק ואפילו ניהול עמוד לינקדין למי מכם שיש לו פרופיל עסקי פעיל שם.

מה זה אומר ניהול עמוד אינסטגרם?ֿ למה חשוב להשקיע בעיצוב עמוד אינסטגרם עסקי?

ניהול עמוד אינסטגרם פירושו יצירת גאנט חודשי עם תמונות לפרסום, מענה על תגובות, תגובות לעמודי אינסטגרם אחרים, העלאת סטורי, מענה לשאלות, יצירת קשר עם עוקבים, לייקים, עיצוב עמוד אינסטגרם עסקי שיראה טוב, שימוש בהאשטגים, מציאת עוקבים חדשים בעלי פרופיל דומה, טרגוט קהל יעד…

בקיצור - מדובר בעבודה.

ניהול עמוד אינסטגרם אומר להכיר את האפליקציות לעומק, את הממשק, את השינויים והעדכונים.

העולם באינסטגרם כל כך מהיר, ויש בו כל כך הרבה משתמשים, כך שאם אתם רוצים להשאיר חותם ולהנות מהתחלופה הגבוהה כל כך של לקוחות פוטנציאליים באינסטגרם, עליכם להבין שניהול עמוד אינסטגרם דורש זמן, משאבים, אנרגיה והבנת סושיאל מדיה, וניהול עמודי סושיאל דורש השקעה.

מבחינה עיצובית, עמוד האינסטגרם שלכם הוא קצת כמו כרטיס הביקור שלכם בסושיאל מדיה.

עיצוב עמוד אינסטגרם עסקי פירושו סידור הפיד שלכם, הקפדה על העלאת תמונות בסדר מסוים, שמירה על קו עיצובי, היילייטס רלוונטיים וגם שימוש בשפה שמגדירה אתכם.

תחשבו על זה ככה - אתם רוצים לוודא שמי שנכנס לעמוד שלכם יזהה ישר שמדובר בעיצוב עמוד אינסטגרם עסקי שלכם. זאת אומרת, שהלקוחות שלכם כבר יכירו את הסגנון שלכם, את השפה, את הצבעים ואת העיצוב. ככה תצליחו להבדיל את עצמכם מכל יתר המתחרים שלכם באפליקציות ותוודאו שיש לכם טביעת יד ברורה ומקורית.

ניהול עמוד אינסטגרם הוא עבודה שדורשת השקעה, ואם אתם פחות מעוניינים בה, או מעדיפים שמישהו אחר שמבין יותר יעשה אותה עבורכם - אתם מוזמנים לפנות לשירות של משרד פרסום דיגיטלי או סוכנות דיגיטל שהצוות המקצועי שלה יעשה עבורכם ניהול עמוד אינסטגרם ואפילו יעשה עבורכם עבודת עיצוב עמוד אינסטגרם עסקי.

מה זה אומר ניהול עמוד פייסבוק?

בשונה מניהול עמוד אינסטגרם, ניהול עמוד פייסבוק דורש קצת יותר עבודה על מלל. בעוד האינסטגרם נשען בעיקר על תמונות וסרטונים, בפייסבוק עדיין המילה הכתובה היא המרכז.

גם בפייסבוק, כמו באינסטגרם, גאנט חודשי יקל על העבודה שלכם - מדובר בעצם ביצירת רשימת פוסטים לחודש קדימה, כך שאתם יודעים בדיוק אילו תכנים יעלו ומתי, ויכולים להיות בטוחים שלא תזניחו את העמוד העסקי שלכם ותמשיכו להעלות אליו תכנים רלוונטיים בתדירות גבוהה.

ניהול עמוד פייסבוק כולל גם מענה לתגובות, לייקים, מענה על הודעות בפרטי, יצירת קשר עם עמודי פייסבוק עסקיים אחרים, מעקב אחרי עמודים דומים, שיתופים, הגדלת חשיפה וטרגוט של קהל יעד רלוונטי עבורכם. כמובן שגם כאן, כמו באינסטגרם, ניהול עמוד פייסבוק דורש זמן, משאבים, אנרגיה והבנה של אפליקציות.

וכמובן שגם כאן, כמו בכל הקשור לניהול עמוד אינסטגרם - תוכלו לבחור להשקיע את הזמן והמשאבים שלכם בתחומים אחרים, ולתת למומחים של משרד פרסום דיגיטלי או סוכנות דיגיטל לעשות עבורכם את העבודה של ניהול עמודי סושיאל.

מה זה אומר ניהול עמוד לינקדין?

לינקדין היא רשת חברתית, אבל בשונה מהפייסבוק והאינסטגרם, היא נועדה ליצירת קשרים עסקיים ומקצועיים. בלינקדין כל משתמש יכול להעלות פרופיל עסקי משלו, שכולל את קורות החיים שלו ואת הניסיון התעסוקתי שצבר, לפנות ולקבל פניות מבעלי עסקים אחרים לצורך שיתופי פעולה עסקיים, הצעות עבודה וניהול עובדים.

ניהול עמוד לינקדין פירושו העלאת תכנים הקשורים לעסק שלך, מענה לשאלות, יצירת קשר עם חברות ועסקים דומים לשלכם או הגדלת מאגר עובדים ולקוחות פוטנציאליים. לינקדין מתנהלת קצת אחרת בכל הנוגע להיותה סושיאל מדיה, כי היא פחות מיועדת לתמונות וחוויות כלליות, אלא יותר לכל הקשור בעסקים וביצירת קשרים בין עסקיים.

כמובן שגם בעולם של ניהול עמוד לינקדין, תוכלו לבחור לפנות לשירותיה של סוכנות דיגיטל שמבינה באפליקציות השונות, בממשקים ובעולם הסושיאל מדיה, ותעשה עבורכם את כל מה שקשור לניהול עמוד לינקדין של העסק שלכם וניהול עמודי סושיאל אחרים.

סושיאל מדיה - עולם ומלואו

סושיאל מדיה, עולם הרשתות החברתיות, תופס חלק ניכר יותר ויותר בעולם בו אנחנו חיים. עבור בעלי עסקים רבים, אי- ההימצאות באפליקציות האלה, והיעדר הנוכחות ברשת החברתית, פירושה היעלמות מעיני לקוחות פוטנציאליים רבים.

אנחנו מבינים שעבור חלק מכם העולם של סושיאל מדיה הוא כמו לדבר סינית.

בשבילכם, משרד פרסום דיגיטלי או סוכנות דיגיטל כמונו יהוו את ההבדל בין ויתור על קהל לקוחות רחב והיעדרות מהעולם של סושיאל מדיה לבין ניהול עמודי סושיאל רלוונטיים, יצירתיים ואיכותיים שמתעדכנים על בסיס יומי ומגדילים את החשיפה שלכם בפני קהל רחב יותר בכל יום שעובר.

אז אם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה של ניהול עמוד אינסטגרם או עיצוב עמוד אינסטגרם עסקי, ניהול עמוד פייסבוק או אפילו ניהול עמוד לינקדין עבור העסק שלכם - אונליין שמונליין היא סוכנות דיגיטל שמבינה את העולם של אפליקציות וסושיאל מדיה לעומק ויכולה לעזור לעסק שלכם להיות הרבה יותר מוכר ופעיל ברשתות החברתיות (ובעוד הרבההה דברים אחרים :) ).

אם יש לכם עוד שאלות בנוגע לניהול עמודי סושיאל - לניהול עמוד אינסטגרם, עיצוב עמוד אינסטגרם עסקי, ניהול עמוד פייסבוק, ניהול עמוד לינקדין, אפליקציות; או אם אתם רוצים לשמוע עוד על החשיבות שיכירו את העסק שלכם גם בסושיאל מדיה - אנחנו משרד פרסום דיגיטלי והאנשים שלנו יוכלו לענות לכם על כל השאלות.

רוצים לשמוע עוד? אנחנו ממש כאן - אונליין שמונליין סוכנות דיגיטל