שיווק אורגני בוורדפרס- איך עושים את זה?

דף הביתהבלוג שלנושיווק אורגני בוורדפרס- איך עושים את זה?שיווק אורגני בוורדפרס- איך עושים את זה?
10/05/2021

וורדפרס הוא פלטפורמה של בניית אתרים. כדי להבין בפשטות איך עובדת בניית אתרים בוורדפרס, נסו לחשוב על חול. וורדפרס הוא חול, וכדי לבנות את הארמון, האתר, אתם צריכים לחבר לו תוספים שיאפשרו לכם פונקציות שונות.

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מקימים אתר הוא שתהיה לכם אפשרות לעשות SEO, או בעברית, שיווק אורגניי. קידום אתרים אורגני הוא חשוב מאוד אם אתם רוצים עסק מוצלח, ובעיקר אם אתם רוצים אשכרה לקוחות.

אז איזה תוסף צריך כדי לעשות שיווק אורגני בוורדפרס?

יש כמה אפשרויות לתוספים בהם תוכלו להשתמש על מנת לעשות seo מוצלח לאתר שלכם. אנחנו, אונליין שמונליין, ממליצים על התוסף Yoast. זה הוא התוסף הטוב ביותר של שיווק אורגני

מה Yoast יעשה בשבילי בתחום של seo ?

לתוסף שיווק אורגני זה יש שתי גרסאות. גרסה חינמית וגרסה בתשלום שמציעה עוד פונקציות.

בעזרת התוסף המעולה הזה, תוכלו לעשות שיווק אורגני מקסימלי ואיכותי. בעזרת התוסף הזה תוכלו לא רק להעלות לאתר תוכן שיקדם אתכם במעלה הדירוגים של גוגל, אלא לקבל מהתוסף פידבק אם אתם עושים את זה נכון, על מנת למקסם את השיווק.

התוסף מציע הרבה שירותים חיוניים, הנה כמה מהם:

ייעול מילות ומשפטי המפתח

כאשר תעלו לתוסף את התוכן שלכם, תוכלו להגדיר לו מה ביטויי המפתח באמצעותם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל.

לאחר שתגדירו זאת, התוסף יסרוק את הטקסט שלכם ויתן לכם פידבק: האם תדירות מילות החיפוש נכונה, האם היא מופיעה במקומות הנכונים, האם הטקסט מאורגן טוב, ייתן לכם טיפים לשיפור, וכו'.

מציאת מילות מפתח פופולריות

בתוסף זה ישנו כלי באמצעותו תוכלו לראות data , מידע, על מילות המפתח שלכם. כך, תוכלו לדעת מה מילות המפתח הכי פופולריות בתחום בו אתם עובדים, ולהשתמש בהם על מנת לשדרג את המיקום שלכם בתוצאות החיפוש הרלוונטיות.

לראות את האתר שלכם דרך העיניים של גוגל

באמצעות אחד הכלים בתוסף, תוכלו לראות איך האתר שלכם נראה מהעיניים של גוגל, מעיניהם של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. איך נראה הלינק בתוצאות החיפוש? איך הוא נראה במחשב, או בטלפון? כך תוכלו להעריך האם האתר שלכם אטרקטיבי ומה תרצו לשנות.

תמיד מסונכרן עם האלגוריתם של גוגל

גוגל עושים שינויים באלגוריתם שלהם בערך שש מאות פעמים בשנה. לכן, כדי לעשות שיווק אורגני אפקטיבי, שיתאים לאלגוריתם של גוגל, צריך להתעדכן כל הזמן.

התוסף של Yoast מתעדכן בתדירות גבוהה מאוד, כל שבועיים, כך שתוכלו להיות בטוחים שמה שאתם עושים בתוסף רלוונטי לאלגוריתם הנוכחי של גוגל ויביא לכם תוצאות.

הוספת לינקים פשוטה

SEO מוצלח חייב לכלול לינקים חיצוניים. התוסף של Yoast מציע לכם בעודכם אתם כותבים את התוכן לינקים רלוונטיים להוספה. כך, לא תצטרכו להתעסק עם כאב הראש של להכניס ידנית לינקים.

משתמשים בוורדפרס? מחפשים את התוסף הטוב ביותר של שיווק אורגני? Yoast הוא האופציה הטובה ביותר שלכם. אנחנו, אונליין שמונליין, עובדים עם התוסף הזה עבור לקוחות רבים ויודעים להתמש בו בצורה הטובה והיעילה ביותר.