תזמון פוסטים לאינסטגרם - הכלי שיקל עליכם בניהול האינסטגרם

דף הביתהבלוג שלנותזמון פוסטים לאינסטגרם - הכלי שיקל עליכם בניהול האינסטגרםתזמון פוסטים לאינסטגרם - הכלי שיקל עליכם בניהול האינסטגרם
03/08/2021

כל מנהל סושיאל או מנהלת סושיאל או בכללי כל מי שמתעסק בניהול עמוד אינסטגרם , יודע כמה טיימינג ועקביות הם דברים חשובים.

האלגוריתם של אינסטגרם בוחן את ניהול עמוד האינסטגרם שלכם מבחינת עקביות שלו - הוא מניח שכל עוד עולים פוסטים בצורה קבועה כנראה שיש לכם מה להציע.

אלמנט חשוב נוסף בניהול עמוד האינסטגרם הוא העלאת פוסטים בהתאם לשעות הטראפיק של קהל היעד שלכם.

כדי לארגן את כל הדבר הזה ( מנהל סושיאל או מנהלת סושיאל שעובדים על כמה עמודים במקביל, זה בשבילכם) אנחנו משתמשים בתזמון של פוסטים - תזמון פוסטים באינסטגרם בעצם מקל עליכם בתהליך ניהול עמוד האינסטגרם ומאפשר לכם להשקיע בבת אחת את המאמצים לחודש / שבוע הקרוב ולהנות מראש שקט בשאר התקופה.

כמה יתרונות לתזמון פוסטים באינסטגרם

1. אפשרות לתכנון מראש - ניהול עמוד אינסטגרם דורש תכנון מראש מבחינת נראות הפיד, העיצוב הגרפי, ושילוב הרעיונות בעמוד בצורה מדויקת. את גריד האינסטגרם מנהל הסושיאל יבנה מראש ומשם נותר רק לעצב ולהגדיר תזמון מראש. .

התכנון מראש יתרום לכם גם בעיצוב עמוד האינסטגרם העסקי, ויאפשר לכם לראות תחזית של נראות הפיד שלכם - כלי זה כמובן עוזר לכם במיתוג העסקי .

2. אפשרות להתאמה מדויקת של כמות פוסטים וזמן טראפיק - כשאנחנו מתכננים מראש את תזמון הפוסטים אנחנו נדרשים לכמות פוסטים מדויקת שמוגדרת מראש ולזמן העלאת הפוסט, בתמצית של הדבר, זהו ניהול עמוד אינסטגרם , לדעת להגדיר את כמות התכנים, סוג התכנים ושעת עליית הפוסט. תזמון העלאת הפוסטים מאפשר לכם להיות עקביים.

3. אפשרות לחיסכון בזמן - הסעיף הזה רלוונטי בעיקר למנהל סושיאל או מנהלת סושיאל שעוסקים בכמה עמודים במקביל. מאוד קשה לעקוב אחרי ניהול כמות גדולה של עמודי סושיאל, ובעיקר גוזל המון זמן.

ניהול עמוד אינסטגרם יכול להגרר לימים ארוכים של עבודה ויכול להגמר ביום עבודה אחד - הכל תלוי כמה טוב אתם מנהלים את כמות הפוסטים והעבודה.

כמובן שהחיסכון האמיתי בזמן יהיה רק אם יהיה לכם קו מנחה מוגדר מראש של עיצוב עמוד האינסטגרם העסקי והתכנים המתוכננים.

אז איך מתזמנים פוסטים באינסטגרם?

פייסבוק ואינסטגרם הן אחיות במשפחת הרשתות החברתיות , ולכן כלי הניהול של פייסבוק הוא גם כלי הניהול של אינסטגרם ונקרא CREATOR STUDIO.

הכלי הזה מאפשר לכם ניהול עמוד אינסטגרם בצורה קלה ופשוטה, דרכו תוכלו לייצר הדמיה של הפוסט לאחר העליה ולבצע עריכות והתאמות - כן, יש גם אפליקציות ושירותים אחרים שמאפשרים תזמון ותכנון גריד, אבל אנחנו מעדיפים להשתמש בשירות המקורי של החברה הרשמית שמחזיקה באינסטגרם.

איך מתחילים: קודם כל, נדרש פרופיל אינסטגרם עסקי ועמוד פייסבוק עסקי המקושר לאותו החשבון- לאחר מכן מחברים את חשבון האינסטגרם לקריאייטור סטודיו.

כשנכנסים לקריאייטור סטודיו אפשר לבחור האם מדובר בפוסט לפיד או כל צורה של פוסט אחר, ותוכלו לערוך אותו ממש כמו ישירות מעמוד האינסטגרם הרשמי.

ההמלצה שלנו לכל מנהל סושיאל או מנהלת סושיאל הוא לתזמן את הפוסטים בהתאם לINSIGHTS - כלומר, לראות מה הם הימים החזקים והשעות החזקות ביותר שקהל היעד גולש בעמוד האינסטגרם שלכם ולתזמן את התכנים בהתאם לזמנים הללו - זכרו, ניהול עמוד אינסטגרם בהרבה מקרים קם ונופל גם על הדברים האלו.

ומכאן לאתגר המרכזי: ניהול עמוד האינסטגרם שלכם כן דורש גמישות במידה מסוימת. באמצע התהליך תוכלו לגלות שלא התחברתם לעיצוב האינסטגרם או הפוסט הספציפי, גיליתם שקהל היעד שלכם מפתיע אתכם ומתחיל לגלוש בשעות אחרות ממה שקרה עד כה ואפילו אם מנהל הסושיאל שלכם תכנן פוסט ותזמן אותו הוא יכול לגלות שהוא כבר לא רלוונטי.

במקרה זה , אנחנו ממליצים לתכנן מראש אבל לא לפרסם לפי תזמון, אלא ללחוץ על אפשרות השמירה - כך תוכלו לעבוד על הפוסט בשלב מאוחר יותר וניהול עמוד האינסטגרם שלכם יוכל להיות מעט יותר גמיש.

דרך נוספת לגמישות הוא הפסקת ההופעה של הפוסטים המפורסמים : כדי לעשות זאת תוכלו דרך הקריאייטור סטודיו לתזמן את הפוסט בצורה שבה אתם מזיזים את התאריך לאחור, הפוסט עדיין יופיע בפיד כמו שתכננתם לפי עיצוב האינסטגרם שהחלטתם, אבל העוקבים שלכם לא יראו אותו בגלילה החופשית בעמוד הבית.

הכלי הזה הוא מעולה למנהל סושיאל שרוצה לייצר עמוד שנראה שיש בו תכנים אך לא רוצה שהגולשים יראו אותם באופן אורגני בעמוד הבית. (אם למשל אתם רוצים לפתוח עמוד אינסטגרם חדש ובתחילת עיצוב האינסטגרם אתם רוצים ''פאזל'' של תמונות שישלימו אחת את השניה, הזזת התאריך לאחור היא כלי אידיאלי מבחינתכם לעיצוב עמוד האינסטגרם העסקי).

אפשרות מעניינת נוספת שקריאייטור סטודיו נותנת לנו היא אפשרות לבחון כל סוג תוכן שעלה לעמוד. מבחינה זו, זה כלי מדהים לניהול עמוד אינסטגרם כי כך תוכלו לדעת להתאים את סוג התכנים (תמונות, רילז, IGTV) למה שהקהל שלכם אוהב ומעדיף.

אנו משתמשים במסננים של מערכת ניהול עמוד האינסטגרם ולפיהם אפשר להחליט אם אנחנו רוצים לראות סרטוני וידיאו או לראות נתונים של כל הפוסטים שהעלינו לפיד.

עד כאן,

אם אתם מחפשים מנהלי סושיאל מעולים אתם יכולים למצוא אותם כאן באונליין שמונליין! כבר אמרנו שאנחנו מעבירים סדנאות אינסטגרם? ☺ דברו איתנו.