7 תוספים אדירים לבניית אתרי וורדפרס

דף הביתהבלוג שלנו7 תוספים אדירים לבניית אתרי וורדפרס7 תוספים אדירים לבניית אתרי וורדפרס
16/07/2021

וורדפרס וורדפרס וורדפרס, מה לא נאמר על המערכת הזו? בין אם אתם חובבי וורדפרס או שבניית אתרי וורדפרס זה פחות הקטע שלכם, את המאמר הבא אתם חייבים לקרוא, אונליין שמונליין גאים להציג - 8 תוספים לא פחות ממעולים לבניית אתרי וורדפרס מהסרטים:

קישור לצ'אט וואטסאפ - Wordpress click to Whatsapp

אחת האופציות הכיפיות בבניית אתרים בוורדפרס. התוסף הזה מאפשר ללקוח שלכם אוטומטית להגיע לקישור לצ'אט בוואטסאפ עם העסק שלכם, בהרבה מקרים תוסף זה פותר את ''זמן ההמתנה לנציג'' ומאפשר לכם לתת שירות טוב יותר מתוך אתר הוורדפרס שלכם. סוד קטן - גם בתוך וואטסאפ תוכלו לחזק את המיתוג העסקי שלכם.

FIVE STARS RATING AND REVIEWS

אופציה לדירוג גולשים עבור התכנים באתר - האופציה הזו מצוינת עבורכם. בתהליך של בניית אתרים המון פעמים אנחנו מנסים לחזות מה הגולש שלנו חושב על התכנים שכתבנו, על האפשרויות שנתנו באתר ובאופן כללי מה הוא חושב על כל מה שעשינו בבניית האתרים שלנו. התוסף הזה בעצם מאפשר לנו ממש לשאול את הגולש מה הוא חושב על האתר שלנו - ולשפר את תהליך בניית האתרים.

YOAST SEO

תוסף שהוא פשוט חובה בבניית אתרי וורדפרס. התוסף הזה בעצם סורק את אתר הוורדפרס שלכם ובודק עד כמה הוא עומד בתנאי הקידום האורגני בגוגל. התוסף מציג לכם נתוני אופטימיזציה, כדוגמאת: כמות המילים במאמר הנסרק, האם התגיות בנויות בצורה היררכי נכונה, בדיקת קישורים פנימיים וחיצוניים ועד כמה מילות המפתח משולבות בצורה אידיאלית. בקיצור, אם קידום אורגני בגוגל חשוב לכם בבניית אתרי וורדפרס זה התוסף בשבילכם. בוחרים מונח אחד לקידום כל עמוד באתר והתוסף מנתח את הנתונים בעמוד על בסיס המונח שנבחר לטובת אופטימיזציה של קידום אורגני בגוגל.

GRAVITY FORMS

תוסף טפסים פופולארי ביותר, המאפשר גמישות רבה בבניית הטופס הדיגיטלי. תוסף זה מאפשר העלאת קבצים, סקרים, רישום משתמשים ותשלומים, די שווה לבניית אתרים שדורשים תנאי שימוש או כל טופס אחר .

WP SMUSH PRO

התוסף לכיווץ תמונות. את האמת, כשמדובר בבניית אתרים אנחנו נתקלים בדילמה בכל מה שקשור לשילוב תמונות: מצד אחד, תמונות מושכות את העין ועוזרות לכם לספר את הסיפור של המותג שלכם, ומצד שני בבניית אתרים אנחנו חייבים להקפיד על אופטימיזציה ומהירות אתר (דבר שמגביל את שילוב התמונות באתר) - תוסף זה בעצם פותר לנו את הבעיה הזו של בניית אתרים בוורדפרס משום שהוא מכווץ תמונות ומאיץ מהירות אתר. התוסף הזה גם כמובן יתרום לקידום אורגני בגוגל . קיימות אפשרויות שונות לכיווץ התמונות דרך התוסף.

MAKE COLUMM CLIACKABLE ELEMENTOR

תוסף זה בעצם מאפשר אינטראקטיביות בבניית אתרי וורדפרס על ידי הפיכת כל איזור באתר שלכם כלחיץ ובעל קישוריות. תוסף זה מאוד חשוב בבניית אתרים על מנת שהם יהיו יותר אפקטיביים ומועילים עבור הגולשים שלכם ועל מנת לא לייאש אותם - דבר שבסוף יוביל לבריחה מהאתר.

Sassy social share

תוסף חשוב אשר מאפשר שיתוף של אתר האנטרנט שלכם בפלטפורמות הסושיאל מדיה השונות, חשוב להדגיש כאן דבר שלא מובן מאליו: המון , אבל המון לידים מגיעים מסושיאל מדיה, אנחנו נזהרים לא לומר שאפילו רוב הלידים מגיעים דרך סושיאל מדיה. אתם תשקיעו המון בבניית אתרים לעסק והוא יכול להיות הכי מגניב ויפה שיש - אבל אם לא יכנסו אליו הוא לא שווה הרבה וחבל על כל ההשקעה.

כמובן שכל מה שכתבנו כאן הוא ממש על קצה המזלג - בניית אתרי וורדפרס הוא עולם ומלואו שמלא באפשרויות מגניבות שגם יהפכו את האתר שלכם ללא פחות ממדהים עם עיצוב גרפי משגע, אבל גם יוכלו לצ'פר אתכם בקידום אורגני בגוגל . אם בא לכם חברת בניית אתרים שמתמחה בוורדפרס ויודעת לבנות אתרים מעוצבים, מהירים ואפקטיביים - אנחנו, אונליין שמונליין רק מחכים שתפנו אלינו. אז יאללה, למה אתם מחכים?